VÝMĚNA NITROOČNÍ ČOČKY

VHODNÉ PRO

MÉNĚ VHODNÉ PRO

KDY PŘEMÝŠLET O VÝMĚNĚ NITROOČNÍ ČOČKY

Hlavní úlohou přirozené nitrooční čočky je umožnit nám plynule přeostřovat z blízkých předmětů na vzdálené, aniž bychom o tom věděli. Tuto schopnost však díky ztrátě své pružnosti čočka s věkem ztrácí.

To nejprve řešíme tím, že si text začneme dávat dál od očí a když nám ani natažená ruka už nestačí, musíme sáhnout po brýlích. A postupně jsou stále silnější a přidáme ještě další na počítač. Krátkozrací lidé si naopak začnou brýle na dálku sundávat, aby viděli na blízko a začne nekonečný kolotoč žonglování s brýlemi.

KONZULTACE

Když potřebujete osobní přístup, rychlost či druhý názor.
Cena od 1.000 Kč

Udělejte
si test

JAKÁ JSOU ŘEŠENÍ?

Stejně jako zatím nikdo nevynalezl elixír mládí, tak neexistuje řešení, které by ve 100% procentech nahradilo dokonalou funkci naší vlastní čočky.

Udělejte si TEST ZRAKOVÝCH PREFERENCÍ, který Vám pomůže zorientovat se v tom, kde jsou ve vidění Vaše priority a zdali a v jakých oblastech byste byli ochotní udělat kompromis.

MY EYE ČLÁNKY

Odpovědi na vše, na co se ptáte.

JSTE VHODNÝ KANDIDÁT?

Pokud přemýšlíte, že by výměna nitrooční čočky bylo možná řešení pro Vás, než se vydáte na oční kliniku, mohlo by Vás zajímat:

Pokud máte právě teď brýle, případně text posouváte kam Vám ruka stačí, možná je správný čas ujasnit si, jaké jsou Vaše preference ve vidění a s čím se můžete (ne)smířit….
Jsem v oboru skoro 20 let a na tomto tvrzení se za tu dobu nezměnilo skoro nic. Jako když by ve čtyřiceti letech měla končit veškerá sranda a člověk by měl na některé věc…
Desítky let prověřený a funkční systém korekce očí, který dokáže snížit nebo zcela odstranit závislost na brýlích na čtení a potíže s viděním na blízko. Pro koho je…….

Operace, které byly dříve určeny téměř výhradně pro pacienty se šedým zákalem a nebo extrémně vysokými dioptrickými vadami v současně pokročilém věku, se dnes zcela běžně provádějí u lidí mladších 50 let, kteří se chtějí “jen” zbavit brýlí na čtení a získat znovu svobodu ostrého vidění na všechny vzdálenosti.

Důvodem je obrovský technologický vývoj v umělých nitroočních čočkách, rychlost a vysoká bezpečnost zákroku (trvá 15 minut) díky precizním a šetrným přístrojům. A tak již otázkou není zda li, ale jen jakou čočku zvolit, aby splnila Vaše představy.

JAKOU ČOČKU VYBRAT?

Zní to jednoduše, ale vybrat si správnou a pro Vaše potřeby funkční umělou nitrooční čočku je, naštěstí, dnes čím dál složitější.

Dokáže Vás opravdu zbavit brýlí na blízko i na počítač? Čím se odlišuje od tradičních multifokálních či trifokálních nitroočních čoček a přináší to, co slibuje?…
Jestli si myslíte, že je jedno, jakou multifokální čočku si necháte dát, protože musejí být všechny přeci podobné a liší se jen výrobce, tak tomu tak není. …
Mnohdy si lidé myslí, že když neměli dobrou zkušenost s multifokálními brýlemi, bude to s umělou multifokální nitrooční čočkou podobné. Princip je ale úplně jiný……

MY EYE ČLÁNKY

Odpovědi na vše, na co se ptáte.

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NOVINEK