VÝMĚNA NITROOČNÍ ČOČKY

VHODNÉ PRO

MÉNĚ VHODNÉ PRO

KDY PŘEMÝŠLET O VÝMĚNĚ NITROOČNÍ ČOČKY

Hlavní úlohou přirozené nitrooční čočky je umožnit nám plynule přeostřovat z blízkých předmětů na vzdálené, aniž bychom o tom věděli. Tuto schopnost však díky ztrátě své pružnosti čočka s věkem ztrácí.

To nejprve řešíme tím, že si text začneme dávat dál od očí a když nám ani natažená ruka už nestačí, musíme sáhnout po brýlích. A postupně jsou stále silnější a přidáme ještě další na počítač. Krátkozrací lidé si naopak začnou brýle na dálku sundávat, aby viděli na blízko a začne nekonečný kolotoč žonglování s brýlemi.

Udělejte
si test

JAKÁ JSOU ŘEŠENÍ?

Stejně jako zatím nikdo nevynalezl elixír mládí, tak neexistuje řešení, které by ve 100% procentech nahradilo dokonalou funkci naší vlastní čočky.

Udělejte si TEST ZRAKOVÝCH PREFERENCÍ, který Vám pomůže zorientovat se v tom, kde jsou ve vidění Vaše priority a zdali a v jakých oblastech byste byli ochotní udělat kompromis.

MY EYE KONZULTACE

Odpovědi na vše, na co se ptáte.

Operace, které byly dříve určeny téměř výhradně pro pacienty se šedým zákalem a nebo extrémně vysokými dioptrickými vadami v současně pokročilém věku, se dnes zcela běžně provádějí u lidí mladších 50 let, kteří se chtějí “jen” zbavit brýlí na čtení a získat znovu svobodu ostrého vidění na všechny vzdálenosti.

Důvodem je obrovský technologický vývoj v umělých nitroočních čočkách, rychlost a vysoká bezpečnost zákroku (trvá 15 minut) díky precizním a šetrným přístrojům. A tak již otázkou není zda li, ale jen jakou čočku zvolit, aby splnila Vaše představy.

TEST ZRAKU ZDARMA

Zkontrolujte si vidění na dálku či blízko. Nemáte astigmatismus?

Vstupte do testu

Vyplňte údaje níže a projděte si tříkrokovým testem.

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NOVINEK