KONTAKTNÍ ČOČKY

JAK BEZPEČNĚ NOSIT KONTAKTNÍ ČOČKY

Moderní technologie a s ním spojený vývoj v materiálech posunuly bezpečnost nošení kontaktních čoček na mnohem vyšší úroveň. Přesto není používání kontaktních čoček zcela bez rizik a některá z nich mohou skončit i těžkým poškozením oka a zraku.

Kromě závažných komplikací může být používání čoček spojeno i s celou řadou méně závažných potíží, které mohou vést k tomu, že pro Vás nošení bude nepříjemné, dráždivé, nevydržíte v čočkách tak dlouho, jak byste si přáli.

KONZULTACE

Když potřebujete osobní přístup, rychlost či druhý názor.
Cena od 1.000 Kč

Není to jedno....

To, co ovlivňuje, jak se budou čočky na Vašem oku chovat a jak je budete snášet je:

MY EYE ČLÁNKY

Odpovědi na vše, na co se ptáte.

SVĚŘTE SE ODBORNÍKŮM

Chcete-li začít bezpečně nosit kontaktní čočky, nebo již řešíte určitý dyskomfort při nošení, občasné červenání, pálení či suchost očí, je třeba se svěřit do rukou odborníka, který Vám na základě vyšetření doporučí:

Chraňte své oči

PŘEMÝŠLÍTE O 
KONTAKTNÍCH ČOČKÁCH?

Pro zdravé a bezpečné nošení kontaktních čoček doporučujeme věnovat pozornost:

To, jaký roztok k péči o kontaktní čočky zvolíte, zásadně ovlivňuje nejen to, jestli dostanete zánět nebo ne, ale také jak čočky budete snášet v oku. A nejsou všechny…….
Celosvětové studie uvádějí, že až v 65% je příčinou infekce rohovky používání kontaktních čoček. Může to dopadnout i hodně špatně, ale nemusí, když víte, co (ne)dělat….
Tato paralela je zvláště přiléhavá když přemýšlíme o bezpečnosti laserových operací očí. Málokdo si dokáže představit, že by mohl při nošení čoček přijít o zrak, ale při …

Definitvní řešení?

Pro mnoho lidí je nošení kontaktních čoček určitým mezikrokem k definitivnímu řešení laserovým zákrokem. Ať již z důvodu, že čočky dlouhodobě přestali snášet, jsou unaveni z péče o čočky nebo si spočítali, že ekonomicky pro ně bude výhodnější operace, která dává navíc obrovskou svobodu a ostré vidění 24 hodin denně.

Pokud i Vás zajímají pro a proti laserových operací, více se dozvíte zde

Přestože je možné nakupovat čočky na internetu, první aplikace a pravidelné kontroly patří do rukou odborníků. Tím si budete chránit zdraví svých očí a čočky Vám budou sloužit jak mají.

MY EYE ČLÁNKY

Nedávno jsem viděla na YouTube video, kde někdo popisoval osobní zážitky a zkušenosti z laserové operace očí. Přiznám se, že jsem měla problémy dokoukat to do konce….
Přemýšlíte o laserové operaci očí, ale narážíte z více zdrojů na možná i protichůdné informace o vlivu těhotenství a porodu na nárůst dioptrií? A je tedy lepší počkat s o…
Jaká je pravděpodobnost, že vidění po LASIK operaci bude lepší nebo horší než před operací s brýlemi nebo kontaktními čočkami?…

MY EYE ČLÁNKY

Odpovědi na vše, na co se ptáte.

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NOVINEK