LASEROVÉ OPERACE OČÍ

VHODNÉ PRO

NEHODÍ SE PRO

OPERACE OČÍ LASEREM???

Laserové operace očí se provádějí již více než 30 let a na celém světě ji podstoupilo téměř 40 milionů lidí. S vývojem technologií je možné si dnes opravdu vybírat a již dávno neplatí, že “jedna velikost padne všem”.

Neexistuje žádná spodní dioptrická hranice, kdy je vhodné o operaci uvažovat. Laser si dokáže poradit s dokonalou přesností klidně i s 0,25 dioptrie. Skutečnou hranicí je tedy pouze Vaše rozhodnutí – jak moc Vás oční vada a její možnosti korekce omezují.

Co je rozhodující

To, co ovšem o vhodnosti, bezpečnosti a výběru vhodné metody rozhoduje vždy, je:

MY EYE KONZULTACE

Odpovědi na vše, na co se ptáte.

METODY OPERACÍ

Přestože to ze stránek klinik nabízejících laserové operace očí vypadá, že existuje nespočet metod a je těžké pochopit, čím se vlastně liší a pro koho jsou vhodné, tak to tak složité zdaleka není.

Jsou to v zásadě jen komerčně upravené názvy 3 základních metod, které se v současné době nejvíce používají:

Stejně tak není snadné se zorientovat v laserové technologii. V současné době je většina laserů na trhu na špičkové úrovni a to, čím se liší především, je:

Proto můžete najít např. 5D nebo dokonce 7D LASIK. Jiní výrobci, kteří se soustředí a promují odlišné kvality svých přístrojů kontrují, proč je tolik směrů jen snahou se odlišit a v praxi to nemá žádnou přidanou hodnotu. Důležité ovšem je, že výkonným a funkčním sledovačem pohybů očí dnes disponuje u nás snad každý laser, což byl ve vývoji laserové technologie zcela zásadní pokrok.

Laserová technologie

TEST ZRAKU ZDARMA

Zkontrolujte si vidění na dálku či blízko. Nemáte astigmatismus?

Vstupte do testu

Vyplňte údaje níže a projděte si tříkrokovým testem.

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NOVINEK