OPERACE ŠEDÉHO ZÁKALU

PROBÍHÁ

Co dokáže vyřešit

KDY PŘEMÝŠLET O OPERACI ŠEDÉHO ZÁKALU?

Když začnou potíže se šedým zákalem negativně  ovlivňovat  Váš každodenní život, omezovat Vás ve čtení, řízení, práci na počítači, Vašich koníčcích a společenském životě, je dobré začít přemýšlet o operaci.

Již dávno není pravda, že šedý zákal musí tzv. dozrát, právě naopak. Technologie jsou dnes na takové úrovni, že operace šedého zákalu je zcela rutinní a vysoce bezpečný zákrok, kterých se jen v ČR provede téměř 150 tisíc ročne. Čím méně je čočka zakalená, tím je operace šetrnější pro tkáně oka, probíhá rychleji a snižuje se riziko možných komplikací.

KONZULTACE

Když potřebujete osobní přístup, rychlost či druhý názor.
Cena od 1.000 Kč

Proč nemít obavy?

OPERACE ŠEDÉHO ZÁKALU

MY EYE ČLÁNKY

Odpovědi na vše, na co se ptáte.

JAK CHCETE VIDĚT PO OPERACI?

Dnes se společně s operací šedého zákalu dají vyřešit i další oční, dioptrické vady. A tak jediný skutečný “problém” je, jakou zvolit nitrooční čočku, abyste byli po operaci spokojeni s kvalitou vidění.

Udělejte si TEST ZRAKOVÝCH PREFERENCÍ, který Vám pomůže zorientovat se v tom, kde jsou ve vidění Vaše priority a v jakých oblastech byste byli ochotní udělat kompromis.

 

JAKOU ČOČKU VYBRAT?

Zní to jednoduše, ale vybrat si správnou a pro Vaše potřeby funkční umělou nitrooční čočku je, “naštěstí”, dnes čím dál složitější.

Jestli si myslíte, že je jedno, jakou multifokální čočku si necháte dát, protože musejí být všechny přeci podobné a liší se jen výrobce, tak tomu tak není. …
Multifokální, trifokální, torická, asferická nitrooční čočka??? Jaké všechny existují a jaké oční potíže (ne)dokáží vyřešit….
Mnohdy si lidé myslí, že když neměli dobrou zkušenost s multifokálními brýlemi, bude to s umělou multifokální nitrooční čočkou podobné. Princip je ale úplně jiný……

MY EYE ČLÁNKY

Odpovědi na vše, na co se ptáte.

NEŽ PŮJDETE NA OPERACI

Chcete -li se vypořádat s příznaky šedého zákalu, dokud se nerozhodnete pro operaci, můžete zkusit:

VÍCE O OPERACI

Pokud víte, že máte šedý zákal a máte obavy z operace, odpovíme Vám na zásadní otázky:

Podíváme se jak na ty, které mohou vzniknout při samotné operaci, ale i na ty pooperační a dlouhodobé. Na reálná data opřená o světové studie na tisících očích….
Pokud máte právě teď brýle, případně text posouváte kam Vám ruka stačí, možná je správný čas ujasnit si, jaké jsou Vaše preference ve vidění a s čím se můžete (ne)smířit….
Možná Vás to překvapí, ale laserová operace šedého zákalu vůbec neznamená, že je celá operace prováděna laserem, jak se mnozí domnívají….

MY EYE ČLÁNKY

Odpovědi na vše, na co se ptáte.

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NOVINEK